Niby daleko, jednak coraz bliżej...

19.8.2020

Cóż – sytuacja jest jaka jest. Chyba zdecydowana większość z nas bardzo tęskni z jakimikolwiek koncertami, muzyką na żywo i spotkaniem Artysta-Widz. Naszym Artystom również bardzo tego brakuje. Dlatego z tym większym wytęsknieniem wyczekujemy kolejnej Śląskiej Gali Biesiadnej, która odbędzie się na koniec stycznia 2021 roku. Oczywiście, uwzględniając termin wydarzenie będzie specjalnie dedykowane wszystkim Babciom i Dziadkom, ale – uwzględniając, że będzie to środek karnawału – do szampańskiej zabawy zapraszamy wszystkich. Tym bardziej, iż okazji do świętowania nie zabraknie – swoje kolejne Urodziny obchodzić będzie Radio FEST, odbędzie się uroczysta premiera debiutanckiej płyty Freli Blue, jak też naszej nowej składanki (podwójny album).

Koncert poprowadzi oczywiście niezawodna Joanna Bartel wraz z Marcinem Janotą, który już niejednokrotnie miał okazję poprowadzić ten świetny koncert. Tym samym już dzięki samemu duetowi Prowadzących solidna dawka humoru gwarantowana. Gdy dodamy, że jedną z Gwiazd imprezy będzie Grzegorz Poloczek (który chyba nie tylko zaśpiewa), to już mamy 100% gwarancję udanej, pełnej humoru imprezy.

Pamiętajcie, że na scenie nie zabraknie największych Gwiazd naszej sceny, bez których chyba nikt nie wyobraża sobie Śląskiej Gali Biesiadnej – takich jak Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Duet Karo czy Damian Holecki oraz wielu, wielu innych.

No – i jeszcze nasz Gość Specjalny – światowej sławy Gwiazda, Wirtuoz Fletni Pana, ale też Multiinstrumentalista – Edward Simoni, którego każdy występ to nie tylko uczta dla ucha, ale też świetne widowisko…

Tak więc – choć czasu jeszcze sporo, pamiętajcie, że biletów coraz mniej, a o dobre miejsca coraz trudniej…

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.