Nie masz jeszcze biletów na Śląską Galę Biesiadną?

14.2.2020

Nie masz jeszcze prezentu na Walentynki? Brak Ci pomysłu na prezent z Okazji Dnia Kobiet (albo Dnia Mężczyzn)? A może po prostu podarować bilet na najlepszą imprezę z Gwiazdami Śląskiej Estrady w roku – czyli Śląską Galę Biesiadną… Nie martw się, by zakupić bilety nie musisz jechać do Domu Muzyki i Tańca (chyba, że jesteś gdzieś w okolicy lub wolisz tradycyjną formę zakupów). Bilety możesz bez problemu w kilka chwil nabyć na stronie Domu Muzyki i Tańca lub na stronie serwisu Ticketmaster.pl. Zaletą takiego zakupu jest nie tylko oszczędność czasu, ale też możliwość zastanowienia się na spokojnie, które miejsce wybrać.

Aha – pamiętaj, że bilet na Galę stanowi nieodłączną część specjalnego karnetu, którego część stanowi też album CD, który będzie do odbioru bezpośrednio przed koncertem w Domu Muzyki i Tańca już 10. maja 2020.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.