Aktualności / Wydarzenia

Niebawem nowy teledysk Zespołu BetiBer!

18.7.2018

Wydawać by się mogło, że wydanie płyty stanowi zwieńczenie i zakończenie pewnego etapu w życiu artystycznym – nic bardziej mylnego. To dopiero początek ciężkiej pracy, by zdobyć uznanie Publiczności. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Zespół BetiBer, który nie zwalnia tempa – obecnie już przygotowuje się do premiery swego nowego teledysku, choć poprzedni – do piosenki Lato – ukazał się zaledwie kilka tygodni temu. Tym razem teledysk realizowany jest do utworu Klucz.

Podobnie jak w przypadku teledysku do piosenki Lato i tym razem możemy spodziewać się sporej (a raczej znacznie większej) dawki egzotyki i intrygujących krajobrazów.

Zespół BetiBer wydał swą debiutancką płytę Chodź do mnie nakładem naszego Wydawnictwa w kwietniu tego roku, a jej premiera miała miejsce podczas Śląskiej Gali Biesiadnej 2018.

Na razie przypomnijmy przebój Zespołu BetiBer - Lato.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.