Niespodzianki na XIII Śląskiej Gali Biesiadnej

21.11.2019

Jak co roku, również na XIII Śląską Galę Biesiadną przewidzieliśmy dla Was liczne niespodzianki. Oczywiście wśród nich będą premierowe piosenki wykonane przez Waszych ulubionych Wykonawców (z pewnością takich premier będzie sporo). Kolejną będą przygotowane specjalnie na Śląską Galę Biesiadną Duety Gwiazd naszej Sceny. Tym razem na scenie pojawi się ich kilka – jesteśmy pewni, że spodobają się Wam, ale też Was zaskoczą (oczywiście pozytywnie).

Oczywiście kolejną niespodzianką będzie premiera krążka tegorocznej Debiutantki na naszej Scenie – rewelacyjnej Freli Blue. Możemy zdradzić, że Artystka ma już przygotowany cały materiał. Płyta podobno ma być bardzo różnorodna, ale z pewnością będzie po śląsku i gwarantujemy Wam, że nie zabraknie tam sporej dawki humoru (o czym świadczą doskonale znane już przez Was piosenki Freli Blue).

Jednocześnie bardzo cieszymy się, że piosenki Freli Blue przypadły Wam do gustu – radzą sobie na listach przebojów, chętnie są grywane w radiach, a utwór Uwodziny Ancika został nawet Przebojem Lata 2019 na portalu Śląskie Przeboje.

Oczywiście na tym nie koniec premier – kolejną z nich będzie rewelacyjna składanka, wydana z okazji 10-lecia Radia Fest, na której znajdziecie świetne piosenki Waszych ulubionych Gwiazd.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.