Aktualności / Wydarzenia

Nowa płyta Zespołu BetiBer

07.5.2018

Po długim wyczekiwaniu niedawno nakładem naszego Wydawnictwa ukazała się debiutancka płyta Zespołu BetiBer, czyli młodego i utalentowanego Duetu ze Śląska. Krążek nosi tytuł Chodź do mnie. Jej premiera miała miejsce podczas Śląskiej Gali Biesiadnej. Koncert premierowy był widowiskowym show, w którym wzięły udział tancerki z grupy wokalno-tanecznej Maraquja.

Na płycie znajdziemy 14 przebojowych piosenek utrzymanych w stylu pop, dance, disco czy disco-polo. Interesujące kompozycje i ciekawe teksty sprawiają, że piosenki błyskawicznie wpadają w ucho. Na płycie nie brak też sporej dawki romantyzmu – poczynając od słynnego przeboju Czy bydziesz zy mnom, przez utwory jak Poranek, Parę słów czy Miłość trwa wiecznie. Miłośnicy szybszych rytmów z pewnością docenią piosenki Lato, Dzisiaj czy Twoje zdrowie. Dodajmy, że tytułowa piosenka z płyty, czyli Chodź do mnie obecnie odnosi spore sukcesy w mediach.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.