Nowa Twarz Śląskiej Sceny

04.4.2019

Zgodnie z naszą obietnicą, wiosną w naszym Wydawnictwie sporo się dzieje. Oczywiście nadal intensywnie przygotowujemy się do Śląskiej Gali Biesiadnej…

No właśnie – podczas Śląskiej Gali Biesiadnej nie może zabraknąć Debiutu. W tym roku podczas koncertu zadebiutuje na naszej Scenie Frela Blue – znakomita i wszechstronna Artystka, pochodząca z Chorzowa, od 13. roku życia mieszkająca w Niemczech. Pomimo dalekiego miejsca zamieszkania bardzo przywiązana do naszego regionu. Frela Blue wywodzi się z bardzo muzykalnej rodziny.

Aleksandra, kryjąca się pod barwnym pseudonimem Frela Blue, jest nie tylko Wokalistką, ale też Autorką tekstów i Kompozytorką. Zainteresowania Artystki nie kończą się jednak na muzyce – przez wiele lat udzielała się w kabarecie, ponadto jest Poetką i Malarką.

W swojej twórczości muzycznej Frela Blue śpiewa właściwie jedynie po śląsku. Artystka pracuje intensywnie nad debiutancką płytą. Artystka tworzy w różnych nurtach muzycznych, niemniej bardzo bliskie są Jej szczególnie klimaty bluesowe i jazzowe.

Od niedawna na naszym kanale na Youtube zobaczyć bardzo dowcipny i teledysk do piosenki Uwodziny Ancika, opowiadającej historię pewnego podrywu… Zobaczcie i posłuchajcie sami…

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.