Noworoczny odcinek My Wam to zagramy

02.1.2020

Nowy Rok, postanowienia noworoczne, kolejne niespodzianki… Nie inaczej będzie w My Wam to zagramy. W Nowy Rok wchodzimy z kolejnym przebojowym odcinkiem, w którym nie może zabraknąć Gościa oraz kilku premier. Gościem Andrzeja Misia będzie piękna, młoda i utalentowana Wokalistka – Magda, która na śląskiej Scenie obecna jest od niedawna, niemniej już zdobyła sympatię naszej Widowni utworem pod bardzo klimatycznym tytułem – Piosenka walentynkowa.

Oczywiście w programie będziecie mieli okazję poznać Magdę, dowiedzieć się nieco o Artystce, zobaczyć Jej debiutancki teledysk.

Z drugiej strony – wciąż trwa okres świąteczny – nie może więc zabraknąć akcentów świątecznych (oraz kilku premier w takich właśnie klimatach). Tak więc widzimy się przed telewizorami w niedzielę, o 17:15.

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.