Aktualności / Wydarzenia

Nowość 2017 "Pokochaj mnie" Tima Fabiana

22.11.2017

Debiutancki krążek Tima Fabiana "Pokochaj mnie" jeszcze w tym roku trafi na półki sklepów muzycznych!

 

24 listopada w Miasteczku Śląskim odbędzie się koncert "Andrzejkowa Biesiada", podczas którego będzie miała miejsce premiera pierwszej solowej płyhty Tima Fabiana "Pokochaj mnie". Nie masz pomysłu na prezent pod choinkę? Ta nowość 2017 będzie unikalna i wyjątkowa.

 

Chociaż życie na scenie nie jest dla niego nowością, dopiero teraz dojrzał sie wydania debiutanckiego krążka. Tim Fabian, bo o nim mowa, przygotował prezent świąteczny dla swoich fanów. Zebrał aż 15 utworów i zapakował je w małym pidełęczku - płycie CD naszącej tytył "Pokochaj mnie".

 

Teledysk do tytułowej piosenki możecie podziwiać od jakiegoś czasu na portalu YouTube oraz wielu stacjach telewizyjnych. Nie ma co ukrywać - piosenki Tima wpadają w ucho! Nie czekają długo w tzw. poczekalniach na listach przebojów - szybko, dzięki głosowm fanów, zdobywają wysokie miejsca w kolejnych notowaniach.

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.