Nowości na naszym Youtube: Duet Karo

19.5.2020

Pamiętacie o zaglądaniu na nasz kanał na Youtube? Oczywiście co tydzień serwujemy dla Was nowości. Pamiętajcie, że na naszym kanale znajdziecie nie tylko utwory kojarzone z klimatami szlagierowymi, ale też popularne utwory z kręgów muzyki pop, rock czy folk…

Jedną z najnowszych propozycji na naszym kanale jest piosenka propozycja Duetu Karo – Piękny sen pochodząca z najnowszego, czwartego krążka Zespołu Miłość to cudowny sen. Klimatyczna piosenka została wykonana podczas ubiegłorocznej Śląskiej Gali Biesiadnej na deskach Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Piosenka została stworzona oczywiście (zarówno muzyka, jak też tekst) przez Stefana Witkowskiego z Duetu Karo. Tym razem Zespołowi na Scenie towarzyszyły utalentowane młode Tancerki ze Szkoły Tańca Emocja. Całość jest nastrojowa i świetnie prezentuje się na scenie.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.