Nowości na Youtube – Arkadia Band

10.4.2019

Od niedawna na kanale Youtube Wydawnictwa Box Music możecie oglądać minikoncert Zespołu Arkadia Band z XI Śląskiej Gali Biesiadnej z 2017 roku. Rok temu świetny Zespół świętował swoje 10-lecie, z tej okazji odbył się też widowiskowy występ Grupy, jak też miała miejsce premiera świetnego, 4. już krążka Zespołu – Tam mój dom, gdzie serce moje.

To bardzo widowiskowy występ, podczas którego Zespołowi Arkadia Band towarzyszyły dodatkowo świetne Tancerki z Grupy Maraquja. Zespół wykonał zarówno przeboje z najnowszej płyty, jak też utwory z poprzednich krążków – hity Za wszystkie piękne chwile oraz Kochaj mocno, jak też Zawołaj mnie i Tam mój dom gdzie serce moje.

Podobno tegoroczny występ Zespołu Arkadia Band podczas XII Śląskiej Gali Biesiadnej zapowiada się równie widowiskowo.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.