Nowości na Youtube - Frela Blue

01.3.2020

Śląska Gala Biesiadna 2020 coraz bliżej, tymczasem my wracamy wspomnieniami do ubiegłorocznej Śląskiej Gali Biesiadnej. Właśnie podczas tejże imprezy debiutowała Frela Blue. Od kilku dni na naszym kanale na Youtube możecie oglądać premierowo świetną propozycję Artystki – w wersji koncertowej, czyli utwór Babskie Tasie.

Rewelacyjna piosenka została napisana (muzyka i tekst) przez samą Artystkę. Piosenka wpada w ucho (skądinąd już od dawna możecie słyszeć ją na antenach radiowych). Tekst opowiada natomiast o odwiecznej tajemnicy ludzkości (no – przynajmniej z punktu widzenia panów) – czyli o damskiej torebce… Swoją drogą, to zaskakujące, jak damska torebka może być pojemna...

Gorąco polecamy piosenkę. Przypomnijmy, że premiera debiutanckiego krążka Freli Blue już 10. maja podczas XIII Śląskiej Gali Biesiadnej w Zabrzu. Oczywiście na płycie nie zabraknie takich hitów jak Internet, Uwodziny Ancika, czy wspomniane Babskie tasie.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.