Aktualności / Wydarzenia

Nowy krążek Arkadii Band

01.6.2018

Zespół Arkadia Band występuje na śląskiej scenie z wielkim powodzeniem już od 10 lat. Płyta Tam mój dom, gdzie serce moje jest już 4. płytą w dorobku tego bardzo popularnego i uwielbianego Zespołu. Premiera płyty miała miejsce podczas XI Śląskiej Gali Biesiadnej i połączona była z bardzo efektownym widowiskiem, podczas którego Zespołowi Arkadia Band towarzyszyły gościnnie również tancerki z Grupy Marquja.

Najnowszy krążek Arkadii Band utrzymany jest w podobnych klimatach, jak poprzednie płyty Zespołu, aczkolwiek nie zabrakło kilku nowości i niespodzianek. Płyta jest bardzo energetyczna, optymistyczna a zarazem romantyczna. Choć od premiery płyty upłynęło zaledwie kilka tygodni, już kilka piosenek z niej podbiło stacje radiowe i zasłużyło na miano hitów. Poza tytułową piosenką warto wspomnieć utwory Zawołaj mnie, Powiedz mi, Letni raj (właściwie pewnego kandydata na przebój tegorocznych wakacji), czy niezwykle nastrojową balladę Zawsze pójdę w Twoją stronę. Dzięki ogromnej różnorodności stylów muzycznych i tekstów generalnie możemy powiedzieć, że na płycie każdy znajdzie coś dla siebie.

Piosenki szybko wpadają w ucho, a teksty do serc Słuchaczy. Krążek do nabycia oczywiście w naszym sklepie.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.