Nowy projekt muzyczny

31.7.2018

Zespół Banita Band to świetna grupa wywodząca się z Bytomia. Zespół ma wieloletnie doświadczenie sceniczne, do tej pory skupiał się głównie na repertuarze coverowym. Grupa w aktualnym składzie występuje od 4 lat. Zespół tworzą wokalistka Anna Kandziora, gitarzysta i wokalista – Roman Smiczek oraz klawiszowiec – Sławomir Barszczowski.

Obecnie Banita Band pracuje nad swym debiutanckim krążkiem, który ukaże się już niebawem (nakładem Wydawnictwa Box Music), a próbkę Ich twórczości możecie usłyszeć już w rozgłośniach radiowych. Dodajmy, że piosenki Dla Mamy oraz Lato doskonale radzą sobie na radiowych listach przebojów. Zespół Banita Band już w tym sezonie możecie spotkać podczas koncertów.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.