Nowy przebój już w radiach

24.4.2019

Piosenka Chcę, wykonywana jest przez Gwiazdy naszej Sceny - Weronikę i Damiana Holeckiego. Świetny utwór skomponował Tomasz Lubert, tekst napisała Weronika, aranżacją utworu zajął się Bogdan Kisiel, w którego studiu utwór został zrealizowany. Pomysł na stworzenie tegoż duetu na tegoroczną Śląską Galę Biesiadną zrodził się niedawno, a sama piosenka została nagrana kilka dni temu.

Jak myślicie – czy ten Duet stanie się największym przebojem tego roku?

Zachęcamy do odsłuchania naszej nowej propozycji - od poniedziałku pojawia się w Waszych ulubionych stacjach radiowych oraz na naszym Facebooku. Piosenkę Chcę na żywo będziecie mieli okazję usłyszeć podczas XII Śląskiej Gali Biesiadnej. Mamy nadzieję, że będziecie z nami.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.