Nowy teledysk koncertowy od Zespołu Ed-Ka

06.9.2018

Zespół Ed-Ka, który debiutował w czerwcu 2017 roku założyli znakomity wokalista, tekściarz i kompozytor, od wielu lat związany z Wydawnictwem Box Music (mający też spory wkład m.in. w przygotowanie co roku Śląskiej Gali Biesiadnej) – czyli Edek Sikora oraz Jego Córka Kasia. Zespół podbił w ubiegłym roku media hitem Narysowałam Cię. Kolejnym wielkim przebojem Zespołu stał się utwór Lepsze dni, który już od wczesnej wiosny rozbrzmiewa w rozgłośniach radiowych. W końcu wszyscy fani Zespołu Ed-Ka oraz po prostu dobrej muzyki, mogą posłuchać i zobaczyć koncertowe wydanie hitu na naszym kanale na Youtube. Nagranie pochodzi z tegorocznej, XI Śląskiej Gali Biesiadnej. Świetna piosenka łączy się więc ze wspaniałym występem i świetną oprawą wizualną. Jak na scenie zaprezentowali się Kasia, Edek i Zbyszek? Zobaczcie sami.

Przy okazji przypomnijmy, że dwupłytowe DVD z tegorocznej Śląskiej Gali Biesiadnej możecie oczywiście nabyć w naszym sklepie – tak by każdy, kto nie był na Gali miał okazję zobaczyć jak bawiliśmy się w tym roku. A Ci, którzy byli z pewnością z miłą chęcią powspominają tę świetną imprezę.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.