Aktualności / Wydarzenia

Nowy teledysk Tima Fabiana

26.6.2018

Tim Fabian jest młodym i bardzo utalentowanym Artystą pochodzącym z Chorzowa, który jednak od wielu lat mieszka w Niemczech. Wokalista podbija równolegle polską oraz niemiecką scenę muzyczną. Po wydanej niedawno nakładem Wydawnictwa Box Music płycie Pokochaj mnie, Tim Fabian wydał singiel w języku niemieckim Nich wie Du, do którego powstał też świetny teledysk. Obecnie piosenka podbija niemieckie media. Fanom Tima z Polski możemy jednak zdradzić, że są duże szanse, że piosenka doczeka się też polskiej wersji.

Teledysk oraz sama piosenka są bardzo wakacyjne, choć – jak w niemal każdej piosence Tima Fabiana – nie zabrakło romantyzmu (piosenka opowiada o miłości). Zdjęcia do teledysku powstały na północy Polski. Sama piosenka to idealna propozycja na rozpoczynające się lato – melodyjna, taneczna, błyskawicznie wpada w ucho.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.