O XIII Śląskiej Gali Biesiadnej słów kilka

01.11.2019

Wydaje się, że pół roku to mnóstwo czasu… No właśnie – wydaje się. Nawet się nie obejrzycie, a nadejdzie wiosna, a wraz z nią kolejna Śląska Gala Biesiadna. Tym razem wyjątkowa – bo z Okazji Dnia Matki, ale też 10. Urodzin Radia Fest.

Jak na tak wyjątkowe wydarzenie przystało, przygotowujemy dla Was rekordową liczbę niespodzianek. Oczywiście wśród nich będą premiery muzyczne – w tym specjalnie przygotowane na tę okazję Duety oraz premiera debiutanckiego krążka Freli Blue.

Koncert poprowadzą – jak zawsze – niezastąpiona Joanna Bartel oraz Marcin Janota (który miał okazję współprowadzić Śląską Galę Biesiadną 2 lata temu). Przypomnijmy, że Marcin jest prezenterem świętującego swe 10-lecie Radia Fest.

Oczywiście nie może też zabraknąć Gościa Specjalnego – w tym roku będzie Nim międzynarodowa Gwiazda, multiinstrumentalista, Wirtuoz fletni Pana, którego płyty osiągnęły status złota i platyny – Edward Simoni. Jako ciekawostkę warto wspomnieć, że ten wybitny Muzyk pochodzi ze Śląska.

Karnet na Śląską Galę Biesiadną to wymarzony prezent na różne okazje – jak choćby na nadchodzący Dzień Górnika, Mikołajki czy Boże Narodzenie, a może np. z okazji urodzin czy rocznicy ślubu. Warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona, a najlepsze miejsca znikają w oka mgnieniu.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.