Odliczamy dni do 13. Śląskiej Gali Biesiadnej

21.2.2020

Przygotowania do Śląskiej Gali Biesiadnej trwają. Oczywiście cały czas dopieszczamy nasze niespodzianki. Przypomnijmy, że z jednej strony czekają nas premiery płyt – debiutanckiego krążka Freli Blue oraz wyjątkowej składanki (dwupłytowej), która ukaże się z okazji 10. Urodzin Radia FEST. Z drugiej dopracowujemy kolejną niespodziankę, jaką będą wyjątkowe Duety – które przygotowane są specjalnie na tę wyjątkową imprezę.

Przypomnijmy też, że w tym roku po raz kolejny nie zabraknie wyjątkowego Gościa Specjalnego – międzynarodowej Gwiazdy, światowej sławy Instrumentalisty, wirtuoza fletni Pana, Edwarda Simoniego. Każdy występ tego Artysty to prawdziwe niezapomniane widowisko, które na długo pozostaje w pamięci Widzów.

Przypomnijmy, że koncert poprowadzą niezastąpiona Joanna Bartel (bez której nie wyobrażamy sobie żadnej Śląskiej Gali Biesiadnej) oraz świetny Marcin Janota – przedstawiciel Jubilata, czyli Radia FEST.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.