Odliczamy dni do Śląskiej Gali Biesiadnej

22.3.2019

Tak, tak – odliczamy już dni do Śląskiej Gali Biesiadnej 2019. W tym roku przygotowaliśmy dla Was mnóstwo niespodzianek. Oczywiście pierwszą z nich jest premiera najnowszego krążka rewelacyjnej Wokalistki – Gabi Gold. Chyba nie musimy dodawać, że Jej występ premierowy będzie wydarzeniem samym w sobie. Myśląc o Gabi Gold, wiele osób myśli z pewnością o Tadeuszu Droździe – trudno się dziwić, skoro Gabi przez kilka lat współprowadziła z sympatycznym Satyrykiem program Herbatka u Tadka. Oczywiście Tadeusza Drozdy również nie zabraknie na XII Śląskiej Gali Biesiadnej.

Kolejną niespodzianką będzie długo wyczekiwana premiera debiutanckiego krążka Zespołu Banita Band, który cieszy się wielką sympatią naszej Widowni i odnosi sukcesy na listach przebojów.

Oczywiście i w tym roku nie zabraknie kilku innych niespodzianek muzycznych – ale na razie nie możemy za wiele zdradzić. Będzie jednak bardzo barwnie i z pewnością bardzo mile Was zaskoczymy.

Przypomnijmy, że do każdego biletu czeka na Was prezent – płyta CD z przebojami biesiadnymi.

Bilety do nabycia klikając TUTAJ.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.