Odliczamy ostatnie dni do Śląskiej Gali Biesiadnej

30.4.2019

Do Śląskiej Gali Biesiadnej pozostało już tylko kilka dni. Prawdziwy Fan Śląskiej Muzyki nie może odpuścić sobie tej imprezy. Jeśli nie macie jeszcze biletów, pozostały ostatnie wolne miejsca. Powinniście się pospieszyć!  

Jak wspomnieliśmy, nasi Artyści przygotowują dla Was wiele niespodzianek. Podczas koncertu czeka Was co najmniej kilka rewelacyjnych premier, liczne niespodzianki, dwa występy z okazji premier płyt – Gabi Gold oraz Zespołu Banita Band. Do tego wszystkiego nie zabraknie też bajecznej choreografii w wykonaniu Grupy Maraquja.

Imprezę dla Was poprowadzą Joanna Bartel oraz Sebastian Mierzwa. Nie martwcie się – nie zabraknie tez Andrzeja Misia – choć w tym roku w roli… Gwiazdy. O dobry humor zadba też Tadeusz Drozda.

Od strony muzycznej na scenie zaśpiewają dla Was: Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Duet Karo, Arkadia Band, Tim Fabian, Damian Holecki, Zespół Ed-Ka, Weronika, Gabi Gold, BetiBer, Kuzyn Mix, Kapela Górole, Banita Band oraz Frela Blue. Gwiazdą wieczoru będzie Edward Hulewicz – który zasłynął choćby przebojem Za zdrowie Pań. Przypomnijmy, że jedną z atrakcji będzie premierowe wykonanie rewelacyjnej piosenki Chcę, przez Duet Damian Holecki oraz Weronika.

Warto wspomnieć, iż do każdego biletu dołączona jest płyta z przebojami muzyki biesiadnej – płytę możecie odebrać przed samym koncertem.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.