Aktualności / Wydarzenia

Ostatni weekend wakacji z Gwiazdami Box Music

31.8.2018

Wprawdzie ostatni weekend sierpnia już za nami, ale wakacje jeszcze nie dobiegły końca. Fani szlagierów i dobrej muzyki będą mogli ostatecznie pożegnać tegoroczne, wyjątkowo upalne i pogodne wakacje podczas weekendowych imprez i koncertów. N wielu z nich będziecie mogli spotkać Wasze ulubione Gwiazdy, współpracujące z Wydawnictwem Box Music.

Szczególnie uradowani w ten weekend z pewnością poczują się Fani Stacha. Sympatyczny Wokalista w końcu przyjechał z Niemiec i będziemy mieli okazję spotkać Go na aż 3 imprezach. W piątek 31. sierpnia Stach pojawi się na Festynie Rodzinnym w Rudzie Śląskiej – Nowym Bytomiu (gdzie wystąpi u boku innych szlagierowych wykonawców), jutro Stach również wystąpi w swojej Rodzinnej Rudzie Śląskiej – choć tym razem w dzielnicy Orzegów (podczas uroczystego otwarcia Ryneczku). W niedzielę 2. września Fani Stach będą mieli okazję spotkać Artystę podczas Dni Chełmu Śląskiego. W ten weekend spotkać będziemy mogli też innych naszych Wykonawców – w sobotę 1. września świetny Zespół Ed-Ka wystąpi w malowniczym i otoczonym lasami Krupskim Młynie (podczas Pożegnania Lata). W niedzielę podczas dożynek w Boronowie (nieopodal Koszęcina) wystąpi ze swoim widowiskiem Zespół Arkadia Band. Waszych ulubieńców nie zabraknie też poza Śląskiem – 2. września w Kwilczu (Wielkopolska) podczas obchodów dożynkowych wystąpi Damian Holecki, a w Damasławku w Wielkopolsce (również w niedzielę) pojawi się Duet Karo.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.