Aktualności / Wydarzenia

Pierwszy koncert w ramach Śląskiego Letniego Grania już za nami

01.5.2018

Trasę koncertową Śląskie Letnie Granie z Radiem Piekary możemy oficjalnie uznać za otwartą. Koncert odbył się w niedzielę 29. kwietnia w Chorzowie, gdzie wspólnie bawiliśmy się na Festynie Rodzinnym przy Parafii św. Józefa.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną zabawę z nami. Koncert poprowadziła doskonale znana z anteny Radia Piekary Grażyna Michella. O oprawę muzyczną zatroszczyli się Sandra i Joachim Koj, Zespół Kuzyn Mix, Zespół Ed-Ka, BetiBer, Tim Fabian, Weronika, a jako Gwiazda wieczoru z 45-minutowym koncertem wystąpił Zespół Arkadia Band.

Podczas koncertu swoją oficjalną premierę – i to z udziałem Publiczności, która ochoczo włączyła się do śpiewania – miała piosenka Zagramy to jeszcze raz, czyli nasz nowy przebój promujący tegoroczną letnią trasę.

Jako ciekawostkę dodajmy, że chyba mamy specjalne znajomości u sił wyższych, gdyż specjalnie na czas naszego koncertu zrobiła się piękna pogoda i nie spadła ani kropla deszczu (mimo, że jeszcze na pół godziny przed imprezą i na kwadrans po jej zakończeniu nad Chorzowem rzęsiście lało).

Do zobaczenia na kolejnych koncertach!

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.