Piosenka dobra jest na chandrę!

02.9.2020

Gdy dopada nas smutek czy przygnębienie z powodu codziennych trosk, czy nawet tej paskudnej pogody, najlepiej odwrócić myśli od zmartwień. A jaki jest jeden z najlepszych sposobów? Oczywiście muzyka. Zawsze można sięgnąć po płyty Gwiazd naszego Wydawnictwa lub po prostu zajrzeć na nasz kanał na Youtube. A tam pełnych optymizmu i pozytywnej energii piosenek nie brakuje. Oczywiście to, które piosenki nam poprawią nastrój jest kwestią gustu, ale my mamy kilka piosenek, które niezależnie od sytuacji każdemu muszą poprawić nastrój…

Generalnie ekspertami od pozytywnych, przepełnionych dobrym humorem piosenek jest Stach, Zespół Ed’Mans czy Grzegorz Poloczek. Sporo humoru i pozytywnej energii znajdziemy też w większości piosenek Mirka Jędrowskiego.

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.