Podbijamy radiowe listy przebojów

21.11.2019

W tym tygodniu nasze Gwiazdy po raz kolejny świetnie poradziły sobie na radiowych i telewizyjnych listach przebojów. Tym razem zajrzymy na radiowe listy przebojów.

W Liście Przebojów Radia Fest w top 15-stce na miejscu 2. Damian Holecki i Weronika w piosence Chcę, na 6. miejscu Arkadia Band – Tam mój dom, gdzie serce moje, 7. miejscu Bernadeta Kowalska i Przyjaciele – Jo jest dziołcha.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia Fest w top 10-tce: na miejscu 1. Banita Band – Tulipany, na miejscu 2. Bernadeta Kowalska i Przyjaciele – Jo jest dziołcha, na 5. Damian Holecki i Weronika – Chcę, na 9. Frela Blue – Uwodziny Ancika.

W Szlagliście Radia Silesia w top 10-tce na miejscu 4. Tim Fabian z piosenką Czerwone róże, białe bzy.

W No to gromy Radia Piekary w top 20-stce na miejscu 8. Tim Fabian z piosenką Pokochaj mnie, na miejscu 9. Banita Band z piosenką Tulipany, na 14. – Arkadia Band  z piosenką Powiedz mi, na 18. Damian Holecki z piosenką Marianno.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10-tce na miejscu 1. Bernadeta Kowalska – Jo jest dziołcha, na miejscu 4. Arkadia Band – Tańcz, gdy buzuki gra, na 5. Tim Fabian – Pokochaj mnie, na 10. Gabi Gold – Jestem zbyt szalona.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.