Podsumowanie Listy Śląskich Szlagierów za 2018 rok

27.2.2019

Jeszcze raz chcieliśmy Wam podziękować za Wasze wsparcie, obecność i oddane głosy. To dzięki Wam aż tylu Wykonawców związanych z Wydawnictwem Box Music otrzymało wyróżnienia podczas podsumowania Listy Śląskich Szlagierów za ubiegły rok. Ale zacznijmy od początku…

W pierwszej części koncertu, na którą składały się utwory premierowe wystąpili m.in. Arkadia Band, Tim Fabian, Duet Karo, Chris Oxforduo, Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Banita Band, Damian Holecki oraz Weronika (która zaprezentowała premierowo aż 2 piosenki – pierwszą z nich była Zabujana, a drugą… przepiękna ballada ABBY One Of Us – występ ten był nie małym zaskoczeniem, ale też ogromnym sukcesem Weroniki). Dodajmy, że również premierowe piosenki pozostałych naszych Wykonawców zapowiadają się na wielkie przeboje. Absolutnie premierowo swoje najnowsze piosenki zaprezentowali Tim Fabian, Banita Band oraz Chris Oxforduo.

        

              

                         

         

 

       

Jeśli chodzi o drugą część koncertu – czyli zmagania koncertowe – poszło nam znakomicie. Piosenka Powiedz mi z najnowszego krążka Arkadii Band została Przebojem Roku Listy Śląskich Szlagierów, teledysk Bernadety Kowalskiej i Przyjaciół – Piękne kwiaty, dobre słowa – został Teledyskiem Roku. Chris Oxforduo wraz z Laurą i Dannym otrzymali Nagrodę Publiczności. Tim Fabian został Artystą 2018 Roku Radia Fest. Damian Holecki natomiast otrzymał tytuł Wykonawcy Roku Radia SUD z Kępna. Jeszcze raz dziękujemy w imieniu Wykonawców za Wasze głosy i to, że jesteście z nami.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.