Aktualności / Wydarzenia

Podsumujemy wakacje w Ornontowicach

18.8.2018

Zwieńczenie letniego sezonu koncertowego stanowić będą Dni Gminy Ornontowice oraz Dożynki Gminne, podczas których odbędzie się Piknik z Radiem Piekary, a na nim oczywiście nie zabraknie Waszych ulubionych Wykonawców. Dni Ornontowic odbędą się w dniach 25-26. sierpnia, dla Ich uczestników przewidziano liczne atrakcje.

Drugiego dnia imprezy odbędą się uroczystości dożynkowe, z licznymi akcentami folklorystycznymi. Zwieńczeniem całości będzie koncert Waszych ulubieńców – na scenie pojawią się: Kuzyn Mix, Banita Band, Tim Fabian, Weronika oraz Arkadia Band. Będzie bardzo przebojowo, będziecie też mieli okazję usłyszeć kilka nowości. Koncert poprowadzi niezawodna Grażyna Michella z Radia Piekary.

Niewątpliwie koncert będzie stanowił nie tylko wydarzenie muzyczne, ale też niezapomniane widowisko – o co z pewnością zatroszczy się Zespół Arkadia Band, obchodzący w tym roku swoje dziesięciolecie (przypomnijmy, że z tej okazji ukazała się też najnowsza płyta Zespołu). Weronika z pewnością zaprezentuje swe wielkie hity z debiutanckiego krążka Idę, jak też kilka nowości. Tim Fabian natomiast zatroszczy się o romantyczną atmosferę, choć może też da się skusić na wykonanie swojego najnowszego wakacyjnego hitu… Kuzyn Mix zatroszczy się również o Wasze dobre humory. Zespół Banita Band będziecie mieli okazję usłyszeć właściwie premierowo.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.