Pomysł na fajny prezent

25.1.2020

Za nami Dzień Babci i Dzień Dziadka – piękne święta, związane z naszymi ukochanymi osobami. Cóż – niektórym z nas z pewnością zdarzyło się, że w nawale obowiązków jeszcze nie zdążyło kupić Babci czy Dziadkowi upominku… Dla tych, którzy chcieliby nadrobić zaległości, mamy małą podpowiedź – o ile Wasze Babcie i Dziadkowie lubią muzykę, z pewnością uradują się z biletu na Śląską Galę Biesiadną. To przecież najważniejsze wydarzenie muzyczne roku naszej scenie, w gwiazdorskiej obsadzie, okraszone solidną dawką humoru oraz przede wszystkim świetnej muzyki.

Bilet na Śląską Galę Biesiadną to też kapitalny prezent choćby na Walentynki czy (wcale nie tak odległy) Dzień Kobiet. Przecież nie ma nic piękniejszego niż muzyka…

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.