Pomysł na prezent pod choinkę

09.12.2018

Czas mknie błyskawicznie, za nami Mikołajki, a Boże Narodzenie tuż, tuż (no, a do Sylwestra też już niewiele czasu). I jak co roku wielu z nas staje przed dylematem – co można kupić w podarunku pod choinkę dla swoich najbliższych… A może tak po prostu fajną płytę ulubionego Artysty albo przebojową składankę?

Sporo propozycji znajdziecie w naszym sklepie – chyba dla wielu osób wspaniałym prezentem będzie płyta DVD ze Śląskiej Gali Biesiadnej – tegorocznej lub z lat poprzednich… Plejada Gwiazd, wspaniałe przeboje, okazja do powspominania cudownych koncertów… Oczywiście nie brak w naszym sklepie też płyt autorskich takich Gwiazd jak: Duet Karo, Weronika, Tim Fabian, Damian Holecki, Stach, Oxforduo, BetiBer i wielu, wielu innych.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.