Pomysł na rewelacyjny prezent na Dzień Matki

13.5.2020

Cóż – obecna sytuacja pokrzyżowała nam wszystkim plany. Planowana z Okazji Dnia Matki Śląska Gala Biesiadna musiała zostać przełożona na późniejszy termin – czyli 31. stycznia 2021 roku. Tak czy inaczej nic nie stoi na przeszkodzie, aby właśnie w prezencie dla Waszych ukochanych Mam kupiliście bilety na tę wyjątkową imprezę w Gwiazdorskiej obsadzie.

Jak mawiają, co się odwlecze, to nie uciecze. Tak więc impreza niezależnie od terminu będzie równie wyjątkowa i piękna. Jak zawsze na Scenie pojawi się plejada Gwiazd. Przypomnijmy, że Gwiazdą imprezy będzie niezrównany światowej sławy Edward Simoni. Koncert poprowadzą Joanna Bartel oraz Marcin Janota. Podczas imprezy odbędzie się też oficjalna premiera debiutanckiego krążka Freli Blue. Nie braknie też wielu, wielu innych premier - zatroszczą się o nie największe Gwiazdy naszej Sceny.

Aha - pretekstów do Świętowania na XIII Gali nie zabraknie... Jedną z nich będą Urodziny popularnego i lubianego Radia FEST.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.