Aktualności / Wydarzenia

Pożegnanie wakacji za nami…

28.8.2018

W ubiegłą niedzielę w Ornontowicach na Śląsku odbył się kolejny, tym razem kończący wakacje, przystanek Letniej Trasy Radia Piekary (i Wydawnictwa Box Music), czyli Śląskiego Letniego Grania. Tym razem koncert stanowił część Dni Ornontowic, a przy okazji Dożynek Gminnych. Nasza Ekipa pojawiła się na Scenie Ornontowickiego Amfiteatru.

Przy okazji dziękujemy bardzo Widowni oraz wszystkim Artystom, którzy nie przestraszyli się prognoz pogody (nie był zachęcające) i jednak przybyli na koncert – dodajmy, że w nagrodę pogoda utrzymała się, a nasi wykonawcy mieli okazję wystąpić z uroczymi dekoracjami dożynkowymi w tle.

Koncert poprowadziła Grażyna Michella z Radia Piekary. Na Scenie zaśpiewali: Kuzyn Mix, premierowo Banita Band, wystąpili też Tim Fabian, Weronika oraz Arkadia Band. Weronika wystąpiła ze swoimi nowymi tancerkami, prezentując świetne widowisko taneczne. Oczywiście, już tradycyjnie, bardzo widowiskowo wyglądał też występ Arkadii Band.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.