Premiera na naszym kanale Youtube – Damian Holecki i Weronika

07.5.2019

Jak już pisaliśmy, na tegoroczną Śląską Galę Biesiadna przygotowaliśmy naprawdę sporo niespodzianek i nowości. Jedną z nich jest zupełnie zaskakujący duet stworzony specjalnie na Śląską Galę Biesiadną przez Damiana Holeckiego i Weronikę – czy przebojowa piosenka Chcę.

Nastrojową, popową balladę możecie usłyszeć od końca kwietnia we wszystkich naszych rozgłośniach radiowych, a od kilku dni również na naszym kanale Youtube. Przypomnijmy, że autorem tej niebanalnej kompozycji jest Tomasz Lubert (świetny kompozytor, mający na koncie wiele przebojów, które nuciła cała Polska), a tekstu sama Weronika Zawadzka. Hit został nagrany w studio Bogdana Kisiela (Bogdan Kisiel zajął się też aranżacją).

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.