Premiera nadchodzi

08.9.2020

Frela Blue niewątpliwie jest bardzo wszechstronną Artystką i kocha zaskakiwać. Niewątpliwie zaskoczeniem będzie też Jej debiutancki krążek, który ukaże się jeszcze we wrześniu. Zaskakiwać może już sam projekt okładki krążka – oczywiście projektu samej Freli Blue.

Przypomnijmy, że Frela Blue nie tylko śpiewa, ale też komponuje swoje piosenki, pisze do nich teksty, ponadto jest poetką, malarką, zapalonym fotografem, kabareciarką. Ale to nie koniec. Od początku lata Artystka świetnie sprawdza się w roli prowadzącej My Wam to zagramy, jak też prowadząc swój program w Radiu FEST (w poniedziałkowe poranki). Wracając do malarstwa – właśnie 2 obrazy Freli Blue stały się kanwą dla okładki płyty.

Jesteśmy przekonani, że debiutancki krążek Freli Blue zaskoczy Was, ale przede wszystkim płyta przypadnie Wam do gustu.  

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.