Premiera płyty coraz bliżej!

02.1.2020

Frela Blue, która debiutowała na naszej estradzie wiosną 2019 roku, za kilka miesięcy wyda swój debiutancki krążek.

Artystka z muzyką związana jest już od dzieciństwa, niemniej nie jest jedyną dziedziną sztuki, z którą jest związana. Frela Blue jest też znakomitą malarką, fotografką i poetką. Sama pisze teksty swoich piosenek i komponuje muzykę.

Choć od dzieciństwa mieszka w Niemczech, jest bardzo związana z Polską, zwłaszcza ze Śląskiem, bardzo ceni nasze tradycje oraz gwarę, czemu daje wyraz w swoich piosenkach. Z drugiej strony Frela Blue nie ogranicza się do jednego projektu muzycznego. Na co dzień współpracuje z kilkoma Zespołami, z którymi występuje, wykonując muzykę jazzową oraz blues.

Piosenki, które znajdą się na debiutanckiej płycie Freli Blue będą utrzymane w różnych klimatach muzycznych. Nie zabraknie zaskoczeń i niespodzianek – z pewnością znajdziemy tam jednak nieco bluesa, jazzu, swingu oraz muzyki pop. Ponadto oczywiście niezwykle barwne, pełne humoru teksty, trafnie odnoszące się do współczesnego świata i życia właściwie każdego z nas. Występ Freli Blue podczas XIII Śląskiej Gali Biesiadnej z pewnością na długo pozostanie w Waszej pamięci.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.