Premiera za premierą - czyli zaglądamy na Youtube

13.3.2020

Zaglądacie regularnie na nasz kanał na Youtube? Przypominamy, że przynajmniej raz w tygodniu pojawia się tam nowość teledyskowa lub koncertowa. Ostatnio postawiliśmy na absolutne premiery – czyli nowości z XII Śląskiej Gali Biesiadnej.

Wśród nowości i premier na naszym kanale na Youtube znajdziecie m.in. propozycję Zespołu Arkadia Band z najnowszej płyty Zespołu – czyli utwór Dziękuję Mamo. To niezwykle wzruszająca ballada, zarazem wpadająca w ucho. Niewątpliwie warto wsłuchać się również w sam tekst piosenki. Za kompozycję odpowiada Bogdan Morawiec, za tekst Dorota Pacholarz – czyli jak zawsze piosenka jest dziełem Członków Zespołu Arkadia Band.

Jak wspomnieliśmy, nagranie koncertowe zrealizowane zostało podczas ubiegłorocznej Śląskiej Gali Biesiadnej. W tym roku oczywiście również nie zabraknie występu Zespołu Arkadia Band.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.