Premiery Box Music: Tim Fabian

27.3.2019

Od kilku dni na naszym kanale Youtube możecie zobaczyć świetny koncert, a raczej mini recital Tima Fabiana, z okazji promocji debiutanckiego krążka tego świetnego Wokalisty. Mowa o płycie Pokochaj mnie, której oficjalna i huczna premiera miała miejsce w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, podczas XI Śląskiej Gali Biesiadnej.

Tim Fabian wykonał wtedy mix swych przebojów – Paryż ja i Ty, którym debiutował na naszej scenie, Za rok lub dwa, Aniele mój oraz W Tobie widzę cały świat (którą to piosenką debiutował rok wcześniej na X Śląskiej Gali Biesiadnej). Na scenie Timowi Fabianowi towarzyszyła grupa Dance Art.

Przypomnijmy, że Tima nie zabraknie również na tegorocznej Śląskiej Gali Biesiadnej – już 11. maja w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.