Premiery na Youtube – Frela Blue

17.4.2019

Jak już wzmiankowaliśmy, Frela Blue jest niezwykle utalentowana i wszechstronną Artystką (zajmuje się nie tylko muzyką, ale też innymi gałęziami sztuki). Wokalistka, kompozytorka i tekściarka pracuje obecnie nad debiutanckim krążkiem. Frela Blue będzie też Gwiazdą Śląskiej Gali Biesiadnej.

Od niedawna na naszym kanale Youtube możecie posłuchać i zobaczyć teledysk do świetnej i klimatycznej piosenki Freli Blue – Uwodziny Ancika. Tekst piosenki kipi humorem i oczywiście jest wykonywany po śląsku (jak wszystkie piosenki Freli Blue). Dodajmy, że zarówno tekst, jak też muzyka są autorstwa samej Wokalistki. Sam teledysk również jest bardzo humorystyczny oraz klimatyczny.

A jak Wam się podoba nasza nowa propozycja?

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.