Prowadzący Śląskiej Gali Biesiadnej

28.11.2019

Do Śląskiej Gali Biesiadnej pozostało jeszcze sporo czasu, ale biletów ciągle ubywa. Jeśli chcecie mieć dobre miejsca, powinniście się pospieszyć…

A jak co roku warto mieć dobre miejsca – przygotujemy dla Was niezapomniany koncert i cudowne widowisko. Koncert poprowadzi rewelacyjny Duet Prowadzących – niezastąpiona Joanna Bartel oraz Marcin Janota. Chyba nikt ze stałych Widzów, czy bywalców Śląskiej Gali Biesiadnej nie wyobraża sobie tej imprezy bez Joanny Bartel, Jej humoru oraz barwnych wypowiedzi. Artystka jest prowadzącą Śląskiej Gali Biesiadnej od samego początku.

Marcin Janota również miał już okazję sprawdzić się jako prowadzący Śląską Galę Biesiadną – i to nie jeden raz. Warto przypomnieć, że Marcin Janota jest doskonale znany z Anteny Radia Fest, które właśnie podczas Śląskiej Gali Biesiadnej świętować będzie swoje 10-lecie. Prezenter oraz Konferansjer również zatroszczy się o solidną dawkę humoru na najwyższym poziomie.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.