Przedświąteczne My Wam to zagramy

17.12.2020

Przygotowania do Świąt w naszych domach w pełni, w radiach i telewizjach możemy usłyszeć coraz więcej świątecznej muzyki… Oczywiście takich akcentów nie zabraknie w najbliższym odcinku My Wam to zagramy w TVS już w najbliższą niedzielę. Jak na przedświąteczny odcinek przystało, w programie nie zabraknie Gościa – z którym Frela Blue podyskutuje o Świętach Bożego Narodzenia dziś i dawniej. Gościem tym będzie Grzegorz Poloczek. Mamy dla Was mnóstwo świątecznych hitów, humoru oraz wspomnień. Oczywiście premiera odcinka już w niedzielę o 17:15 w Telewizji TVS.

Hmm, jeśli nie widzieliście jeszcze ostatniego odcinka My Wam to zagramy lub macie ochotę na powtórkę – szansa nadarzy się już w najbliższą sobotę w TVS. Przypomnijmy, że Gościem był Damian Holecki, który zaprezentował też premierowo swój najnowszy clip.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.