Przegląd letnich radiowych list przebojów

24.6.2020

Hity naszych Artystów podbijają radia i telewizje oraz portale internetowe. Tym razem specjalnie dla Was zaglądamy na radiowe listy przebojów.

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce znajdziemy piosenki Damiana Holeckiego, Stacha oraz wielki hit Arkadii Band – Tam mój dom, gdzie serce moje (która utrzymuje się tutaj już półtora roku).

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w top 10-tce znajdziemy przeboje Freli Blue – Niy mom co łoblyc, czy nową propozycję Damiana Holeckiego.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD świetnie radzą sobie Oxforduo, Damian Holecki, Tim Fabian, Bernadeta Kowalska i Przyjaciele (2 piosenki w top 10-tce) oraz Duet Karo z piosenką Piękny sen.

W Liście Przebojów No to gromy Radia Piekary świetnie radzi sobie Tim Fabian, Oxforduo, Frela Blue z piosenką Niy mom co łoblyc oraz Bernadeta Kowalska – wszyscy w top 10-tce. W propozycjach znajdują się piosenki Stacha, Damiana Holeckiego oraz nowy duet Damiana Holeckiego z Weroniką – Wrzuć na luz.   

Klimatyczna piosenka Freli Blue – Niy mom co łoblyc – znalazła się w propozycjach do Szlaglisty Radia Silesia.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.