Przegląd radiowych list przebojów

03.8.2019

Lato i wakacje na półmetku. W repertuarach naszych lokalnych stacji zaczynają się wyłaniać pierwsze hity tegorocznych wakacji. A jak radzą sobie nasi Artyści?

W Liście Przebojów Radia Fest w top 10-tce: na miejscu 2. Damian Holecki i Weronika – Chcę, na 5. Arkadia Band – Tam mój dom, gdzie serce moje.

W Liście Śląskich Szlagierów w Radiu Fest w top 10-tce: na miejscu 4. Frela Blue i piosenka Uwodziny Ancika, na 5. Banita Band – Tulipany, na 6. Damian Holecki i Weronika – Chcę, 7. Tim Fabian – Pokochaj mnie, 9. Gabi Gold – Jestem zbyt szalona.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10-tce: 1. Arkadia Band - Tańcz, gdy buzuki gra, 4. Gabi Gold - Dzięki Tobie teraz wiem.

W No to gromy w Radiu Piekary w top 20-stce: na miejscu 7. Bernadeta Kowalska – Nowy Dzień, na 14. Stach – Wiosna na 102, na 15. Tim Fabian – Pokochaj mnie, na 17. Arkadia Band – Powiedz mi, na 18. Duet Karo – Śląski Szlagier, na 20. Damian Holecki – Marianno.

W Szlagliście w Radiu Silesia w top 10-tce: na 10. miejscu: Banita Band – Tulipany.

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.