Rekordy tydzień na radiowych listach przebojów!

09.8.2019

Czas na nasz mały przegląd radiowych list przebojów. A tak dobrze nie było od dawna! Dziękujemy!

W Liście Przebojów Radia Fest na 1. miejscu top. 10. Damiana Holecki i Weronika – Chcę, na miejscu 3. Arkadia Band – Tam mój dom, gdzie serce moje.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia Fest też cudownie! Na 1. miejscu top 10-tki Frela Blue – Uwodziny Ancika, na 5. Damiana Holecki i Weronika – Chcę, na 7. Gabi Gold – Jestem zbyt szalona, na 8. Tim Fabian – Pokochaj mnie.

W No to gromy w Radiu Piekary w top 20-stce też nieźle: na miejscu 7. Bernadeta Kowalska – Nowy Dzień, na 14. Stach – Wiosna na 102, na 15. Tim Fabian – Pokochaj mnie, 17. Arkadia Band – Powiedz mi, 18. Duet Karo – Śląski Szlagier, 20. Damian Holecki – Marianno.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD też rewelacyjnie – w top 10-tce: 1. Arkadia Band – Tańcz, gdy buzuki gra, 2. Gabi Gold – Dzięki Tobie teraz wiem, 7. Tim Fabian – Za rok lub dwa.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.