Sierpniowy Gość My Wam to zagramy

19.8.2020

Wakacje nadal trwają, my więc pozostajemy w zdecydowanie letnim i wakacyjnym nastroju, a w My Wam to zagramy królują letnie hity. Tym razem nasz program odwiedzi kolejna specjalistka od wakacyjnych przebojów – czyli Mona Lisa. Artystka opowie Freli Blue o swojej ostatniej aktywności muzycznej, jak też planach na najbliższy czas oraz zaprezentuje najnowszy (również bardzo letni) teledysk. Przypomnimy też inne przebojowe utwory Artystki. Widzimy się więc przed telewizorami w niedzielę o 17:15 – My Wam to zagramy oczywiście w TVS.

Jeśli przeoczyliście poprzedni odcinek My Wam to zagramy, w którym Frela Blue zaprezentowała specjalną niespodziankę, macie szanse nadrobić zaległości już w sobotę po godzinie 15. oczywiście na antenie Telewizji TVS.

 

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.