Aktualności / Wydarzenia

Śląskie Letnie Granie i Muzyczne Lato

08.7.2018

W piątek 6. lipca wykonawcy związani z Wydawnictwem Box Music zawitali do Zabrza, na Śląskie Rancho, gdzie wystąpili w ramach inauguracji 27. Muzycznego Lata, a zarazem kolejnego przystanku w ramach Śląskiego Letniego Grania z Radiem Piekary.

Na Scenie wystąpili: Weronika, Duet Karo, Arkadia Band, BetiBer i Kuzyn Mix. Było przebojowo, wakacyjnie i optymistycznie. Zgromadzona pod sceną Publiczność bawiła się rewelacyjnie, nie zabrakło wspólnych zdjęć, autografów i rozmów z ulubionymi wykonawcami.

Artyści i zespoły wykonali piosenki głównie z najnowszych płyt (choć nie zabrakło kilku zupełnych nowości), które ukazały się nakładem naszego wydawnictwa w ostatnich miesiącach (Idę – Weronika, Miłość to cudowny sen – Duet Karo, Tam mój dom, gdzie serce moje – Arkadia Band, Zabawa na całego – Kuzyn Mix, Chodź do mnie – BetiBer). Płyty oczywiście są do nabycia w naszym sklepie.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.