Aktualności / Wydarzenia

Śląska Gala Biesiadna 2018 już na DVD!

15.8.2018

Śląska Gala Biesiadna w tym roku odbyła się już po raz 11. Impreza co roku przyciąga do Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu rzesze Fanów dobrej muzyki. Nie inaczej było w tym roku. Teraz Osoby, którym nie udało się dotrzeć na te świetną imprezę, jak też Ci, którzy pragną przypomnieć sobie to wydarzenie, będą mieli ku temu okazję. XI Śląska Gala Biesiadna właśnie ukazała się na DVD (oczywiście nakładem Wydawnictwa Box Music).

Przypomnijmy, iż podczas koncertu miały miejsce premiery – i przy okazji bardzo widowiskowe minirecitale – najnowszych płyt takich Wykonawców, jak: Arkadia Band, Tim Fabian oraz BetiBer. Co więcej, Zespół arkadia Band świętował podczas tejże Gali swe 10-lecie.

Śląską Galę Biesiadną poprowadzili: Joanna Bartel, Andrzej Miś i Marcin Janota. Na Scenie wystąpili: Arkadia Band, BetiBer, Tim Fabian, Kuzyn Mix, Damian Holecki, Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Krzysztof Koniarek, Jacek Silski, Weronika, Zespół Ed-Ka, Duet Karo, Chris Oxforduo, Stach, Beata Mańkowska, Brygida i Robert Łukowski, Bożena Mielnik.

Płyta oczywiście do nabycia w naszym sklepie.

By przejść do sklepu kliknij TUTAJ.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.