Śląska Gala Biesiadna - debiuty i premiery

07.12.2019

Choć wiosna daleko, my niecierpliwie wyczekujemy Śląskiej Gali Biesiadnej i przygotowujemy dla Was kolejne niespodzianki. Jak co roku podczas imprezy nie zabraknie też Wykonawców, którzy po raz pierwszy zaszczycą naszą imprezę – w tym roku będzie to Grupa Muzyczna Time.

Oczywiście będzie też premiera płytowa – nowa, debiutancka płyta rewelacyjnej Freli Blue. Artystka na Śląskiej Gali Biesiadnej debiutowała w ubiegłym roku i spotkała się z Waszym gorącym przyjęciem. Podczas nadchodzącej Śląskiej Gali Biesiadnej z pewnością zaproponuje Wam rewelacyjny występ.

XIII Śląska Gala Biesiadna to również jubileusze – 10-lecie świetnego Radia Fest oraz 25-lecie Grupy Time. Z okazji 10-lecia Radia Fest ukaże się też specjalny podwójny album z przebojowymi piosenkami ze Śląskiej Gali Biesiadnej 2018 i 2019.

Gwiazdą imprezy będzie światowej sławy Edward Simoni, który ma na koncie miliony sprzedanych płyt, miał okazję współpracować ze światowej sławy muzykami i wokalistami.

Reasumując – warto się pospieszyć, bo bilety sprzedają się jak świeże bułeczki, a o najlepsze miejsca coraz trudniej.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.