Śląska Gala Biesiadna już w sobotę

07.5.2019

W najbliższą sobotę o godzinie 15:00 startujemy z najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem na naszej estradzie – Śląską Galą Biesiadną. Na scenie wystąpi plejada Gwiazd, usłyszycie wiele przebojów oraz zupełnych premier (które niewątpliwie już niebawem staną się premierami).

Na Scenie ŚGB po raz pierwszy wystąpi Gabi Gold, która będzie zarazem świętowała premierę krążka. Również po raz pierwszy na tej scenie pojawią się Frela Blue oraz Zespół Banita Band (który to Zespół będzie prezentował swój debiutancki album).

Gośćmi specjalnymi będą rewelacyjni Tadeusz Drozda oraz Edward Hulewicz. Oczywiście poza Nimi wystąpią: Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Duet Karo, Arkadia Band, Weronika, Andrzej Miś, Tim Fabian, Damian Holecki, Kuzyn Mix, Zespół Ed-Ka, Kapela Górole, Grupa Taneczna Maraquja. A koncert poprowadzą Joanna Bartel i Sebastian Mierzwa.

Aha – nie zapomnijcie, że do każdego biletu otrzymacie w prezencie płytę z przebojami muzyki biesiadnej.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.