Śląska Gala Biesiadna już za 4 miesiące

11.1.2020

Przypomnijmy, że podczas nadchodzącej XIII Śląskiej Gali Biesiadnej czekają Was premiery płyt Freli Blue oraz rewelacyjnej składanki wydanej z okazji 10-lecia Radia Fest. Imprezę poprowadzą Joanna Bartel oraz Marcin Janota – jako reprezentant Radia Fest.

Przypomnijmy, że na koncercie wystąpi światowej sławy Gwiazda – Gość Specjalny: Edward Simoni, który z pewnością zaprezentuje swe brawurowo wykonane przeboje na fletni Pana.

Pamiętajcie też, że tylko na Śląskiej Gali Biesiadnej będziecie mieli okazję zobaczyć i usłyszeć niebanalne Duety, stworzone specjalnie na tę Galę.

Przypomnijmy, że na scenie Domu Muzyki i Tańca zaśpiewają: Arkadia Band, Duet Karo, Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Tim Fabian, Damian Holecki, Frela Blue, Gabi Gold, Blue Party, Kasia Piowczyk, Grzegorz Poloczek, Piotr Herdzina, Grupa Time. 

Przypomnijmy, że do wejścia na Śląską Galę Biesiadną uprawniają karnety, na które składają się bilet oraz album CD. Pamiętajcie – biletów jest coraz mniej, a szanse na zdobycie najlepszych miejsc z każdym dniem maleją.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.