Śląska Gala Biesiadna na przekroju lat – Goście Specjalni

14.12.2018

Podczas najbliższej – XII Śląskiej Gali Biesiadnej nie zabraknie Gości Specjalnych. Będą nimi Tadeusz Drozda oraz Edward Hulewicz, nie wspominając już o międzynarodowej Gwieździe – Gabi Gold. Na przestrzeni lat podczas naszych imprez nie zabrakło też wielu innych legend sceny muzycznej i kabaretowej.

Na przestrzeni lat Gośćmi Śląskiej Gali Biesiadnej były takie wybitne Gwiazdy, jak: Marcin Daniec, Kabaret Młodych Panów, Andrzej Rybiński, Eleni, Tercet Egzotyczny, Krzysztof Krawczyk, Piotr Kupicha czy nawet legenda scen europejskich Helena Vondrackowa…

Za każdym razem Artyści Ci spotykali się z niezwykle gorącym przyjęciem Publiczności. Jesteśmy przekonani, że nie inaczej będzie wiosną 2019 roku, kiedy to Publiczność rozgrzeją wspomniani Edward Hulewicz i Tadeusz Drozda.

A teraz nieco wspomnień...

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.