Śląska Gala Biesiadna – na przestrzeni lat

09.11.2019

W naszych wspomnieniach imprez z cyklu Śląska Gala Biesiadna często wspominamy debiutantów oraz Gości Specjalnych. Ale przecież szczególną rolę – i największą atrakcję dla Was – stanowią Gwiazdy pojawiające się na Galach regularnie, a zarazem największe Gwiazdy naszej Sceny.

Chyba każdemu z nas trudno byłoby sobie wyobrazić Śląską Galę Biesiadną bez Duetu Karo, Bernadety Kowalskiej i Przyjaciół, Damiana Holeckiego czy Arkadii Band oraz wielu innych Gwiazd. Nie musicie się martwić – pod tym względem żadnych zmian na kolejnych Galach nie planujemy. Wasze ulubione Gwiazdy wystąpią jak co roku, z pewnością prezentując wspaniałe piosenki, ale też niezapomniane widowisko.

Oczywiście od lat żadna Śląska Gala Biesiadna nie może odbyć bez premiery płyty. W tym roku będą to premiery debiutanckiego krążka świetnej Freli Blue oraz wyjątkowej składanki wydanej z okazji 10-lecia Radia Fest, na której znajdziecie piosenki Waszych ulubieńców, goszczących na Śląskich Galach Biesiadnych.

Przypomnijmy, że na przestrzeni lat, podczas Śląskiej Gali Biesiadnej premierę płyty świętowali m.in.: Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Arkadia Band, Gabi Gold, Tim Fabian, Weronika, Damian Holecki oraz wiele, wiele innych świetnych Artystów i Zespołów – do tych wspomnień jeszcze powrócimy.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.