Śledzicie w Internecie co dzieje się u Waszych Idoli?

16.1.2019

Staramy się na bieżąco przedstawiać najważniejsze informacje i nowości dotyczące Waszych ulubionych Gwiazd związanych z naszym Wydawnictwem, niemniej polecamy gorąco też strony internetowe oraz facebookowe naszych Artystów.

Kilka dni temu po długim oczekiwaniu pojawiła się zupełnie nowa strona internetowa jednego z Waszych ulubionych Wykonawców – czyli Tima Fabiana. Jest bardzo fajnie opracowana, znajdziecie na niej m.in. mnóstwo świetnych zdjęć wokalisty, jak też Jego teledyski (nie tylko polskie) i kilka ciekawostek na Jego temat. Całość jest nowoczesna i świetnie zaprojektowana.

Strona nosi adres: www.timfabian.pl

Oczywiście nie zapominajcie też o stronach innych Waszych ulubionych Gwiazd, które szczególnie aktywne są na Facebooku, jak choćby Bernadeta Kowalska, Arkadia Band, czy Stach.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.